Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział Koszalin

CACIB Koszalin 24-25.06.2017

RANKING WYSTAWOWY ZA ROK 2018 – WYNIKI!

Zwycięzca Rankingu miejsce I- SZNAUCER MINIATUROWY CZARNY-VICTORIOUS STAR Black Shance wł. Beata Oleszczuk 
Zwycięzca Rankingu miejsce II – CHOW-CHOW -NE PLUS ULTRA De Sun Vit wł. Julia Dziemianko, Beata Dziemianko
Zwycięzca Rankingu miejsce III DOG NIEMIECKI – CHANEL The Doors wł. Alicja Mech, Izabela Zych

W KATEGORII PSY DOROSŁE :

GRUPA I
1. Airplanes Nala Let Me Love You (owczarek australijski) wł. Katarzyna Dąbrowska 409
2. WILDWOOD RED MORAINE (owczarek australijski) Sfora z Krasnego Boru wł. Katarzyna Dąbrowska 183
GRUPA II
1. CHANEL The Doors ( dog niemiecki ) wł. Alicja Mech 712
2. AISHA Asterniger (sznaucer olbrzym) wł. Jolanta Rutkowska 604
3. ANATOL Asterniger (sznaucer olbrzym) wł. Karol Gurban 402
GRUPA III
1. CALISTA Żywe Srebro (Foksterier Szorstkowłosy ) wł. Anna Chober 530
2. BRUNO Wiślana Lutra (Border Terrier ) wł. Dorota Rykaczewska 92
GRUPA IV
1. JORIKA z Chaty Pati (jamnik długowłosy króliczy) wł. Wanda Więsek 674
2. ABSOLUTE STAR Empire of Glory (jamnik krótkowłosy standardowy) wł. Natalia Kofanov 234
3. LEA Gwiazda Wikingów (jamnik szorstkowłosy miniaturowy) wł. Dorota Rykaczewska 74
GRUPA V
1. NE PLUS ULTRA De Sun Vit (Chow – Chow ) wł. Beata Dziemianko 680
GRUPA VI
1. OSI – VADASZ KÓCSAG (Gończy węgierski) wł. Dorota Rykaczewska 291
GRUPA VII
1. BORA Bonahill (Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy ) wł. Jacek Wąs 406
2. HARD ROCK Under Sett FCI (Seter Szkocki Gordon ) wł. Aleksandra Zukal 241
GRUPA VIII
1. Komandoria Kowalki BIRKA (Flat-Coated Retriever) wł. Joanna Piecuch 113
2. Komandoria Kowalki ALSAFI (Flat-Coated Retriever) wł. Joanna Piecuch 37
3. AMORE Ta-Bajka(Labrador Retriever) wł. Sylwia Szymczak 35
GRUPA IX
1. KOSMOS Baltic Sand (Japan Chin ) wł. Danuta Rakowska 576
2. EMMANUEL KANT Baltic Sand (Japan Chin ) wł. Danuta Rakowska 249
3. DELIS SAKURA RYZAAYA ROMACHKA (Japan Chin ) wł. Alina , Aleksandra Stoeck 206
GRUPA X
1. Must be Shadow ANTWERP (Chart Angielski Whippet ) wł. Anna Majka

W KATEGORII PSY MŁODE :
1. VICTORIOUS STAR Black Shance (sznaucer miniaturowy czarny) wł. Beata Oleszczuk 943
2. Just Kidding Allstar (Staffordshire Bull Terrier) wł. Dariusz Ubogi, Marek Prużyński 515
3. CARDEA Hajan Polonia (sznaucer miniaturowy czarny ) wł. Beata Oleszczuk 385

W KATEGORII PSY STARSZE
1. KREMOWKA Arhus ( Dog Niemiecki ) wł. Alicja Mech 253
2. OTO ALUTKA Polka Poland (Flat-Coated Retriever)wł. Joanna Piecuch 213
3. VICTOR JEAN DIDIER Zboj z Raduszki (Sznaucer miniaturowy) wł. Beata Oleszczuk 132

Wszystkim serdecznie gratulujemy