Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Koszalinie zaprasza na kolejne wykłady on-line 🙂

Marketing kynologiczny: Budowanie marki hodowli psów rasowych”.

cz. I 09.03.2021 godz. 19:00
cz. II 16.03.2021 godz. 19:00

Szkolenie obejmować będzie zagadnienia dot. kreowania wizerunku hodowli w realu i social mediach, skutecznego marketingu i utrzymywania relacji z klientem. Prowadzące przybliżą problem zagrożeń płynących z sieci i ze strony konkurencji, pomówień i zniesławień. Będzie też o ochronie przydomka, wizerunku i prawach autorskich.

PROGRAM:

 1. Jak nas widzą, tak o nas mówią.
 2. Hodowca czyli kto? Kim naprawdę jestem?
 3. Im więcej wiem, tym jestem mądrzejszy.
 4. Kim jest mój klient?
 5. Być, albo nie być. Kształtowanie i ochrona wizerunku hodowcy i praw autorskich w social mediach.
 6. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz.
 7. Hodowca hodowcy wilkiem. Wzajemne relacje międzyhodowlane.
 8. Półśrodki dają „ćwierćefekty”. Inwestowanie w hodowlę.
 9. Spójność wizerunku. Internet a rzeczywistość.

  PROWADZĄCE:
  Krystyna Habryń – psycholog, socjoterapeuta, kynolog i działacz ZKwP; hodowca z wieloletnim doświadczeniem, którego psy wpisały się w historię rasy labradora w Polsce i były przyczynkiem do powstania innych hodowli rasy (więcej: http://www.labradory.pl); czynny uczestnik wystaw, wydarzeń kynologicznych; współzałożyciel Stowarzyszenia Klub Labradora; pasjonat rasy labrador retriever. Od roku 2000 zaangażowana w badania marketingowe oraz doradztwo marketingowe w zakresie kampanii reklamowych produktowych i korporacyjnych, rebrandingu oraz wprowadzania na rynek polski nowych produktów, usług i marek z sektorów FMCG oraz IT.

  Joanna Szpiega-Bzdoń – adwokat, mediator, szkoleniowiec. Od 2010 r. aktywny uczestnik zawodów i konkursów pracy psów i innych sportów kynologicznych oraz wystaw i pokazów psów rasowych; wykładowca i uczestnik kursów, warsztatów, wykładów i seminariów; miłośnik rasy labrador retriever;
  Twórca projektów takich jak: Kynologia i prawo, Marketing kynologiczny, Kynologia przy kawie, BreedersPro, Akademia kynologiczna, Kynologia dla świeżaków. Pomysłodawca i autorka pierwszego w Polsce cyklu wykładów łączących prawo i kynologię (2014). Autorka i konsultant zmian w przepisach wewnętrznych ZKwP w zakresie ochrony zwierząt. Współtwórca Grupy Roboczej Polskiego Towarzystwa Etycznego przy Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, na rzecz poprawy dobrostanu i prawnego statusu zwierząt w Polsce (2017). Autorka 6 e-booków z dziedziny prawa i marketingu kynologicznego. Pomysłodawca i twórca akcji społecznej „Pies w koronie”. Laureatka konkursu Lider Wolontariatu 2020.

  Przewidywany czas trwania: ok. 6 godzin (2 spotkania).

  Członkowie oddziału ZKwP Koszalin z opłaconą składką członkowską za rok 2021 – bezpłatnie
  Członkowie innych oddziałów ZKwP – koszt 50 zł

  Warunkiem zgłoszenia na wykłady jest wypełnienie formularza na naszej stronie www.

  Informujemy, że ze względu na ograniczoną ilość miejsc, w pierwszej kolejności przyjmowani są Członkowie ZKwP o/ Koszalin 🙂
  Zgłoszenia do 05.03.2021 r

  Zapraszamy!