Główny sponsor wystawy:


CACIB SOBOTA  03.09.2022

GR II

Sadiq Al Farsani :
Broholmer, Buldog kontynentalny, Bullmastiff, Cane Corso Italiano, Cimarrón Urugayo, Dog argentyński, Dog niemiecki (błękitny), Dog niemiecki (czarny, arlekin), Dog niemiecki (żółty, pręgowany), Dog z Majorki,  Dogue de Bordeaux, Fila Brasilejro, Mastif angielski, Mastif neapolitański, Shar Pei, Tosa

Katarzyna Fiszdon :
Aidi, Căo da Serra da Estrela, Căo de Castro Laboreiro, Cao Fila de Sao Miguel, Ciobanesc Romanesc de Bucovina, Jugoslovenski Ovcarski Pas – Sarplaninac, Kraski Ovcar, Landseer (typ kontynentalno-europejski), Leonberger, Mastif hiszpański, Mastif pirenejski, Mastif tybetański, Mastif z Transmontanii, Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki, Pirenejski Pies Górski, Rafeiro do Alentejo, Tornjak

Pedro Bispo:
Bokser, Buldog angielski, Czarny terier rosyjski, Doberman, Presa Canario, Rottweiler

Vytautas Baranauskas:
Appenzeler, Bernardyn długowłosy, Bernardyn krótkowłosy, Berneński Pies Pasterski, Duży szwajcarski pies pasterski, Entlebucher, Hovawart, Kangal, Nowofundland

Piotr Król :
Dansk-Svensk Gardshund, Hollandse Smoushond, Pinczer austriacki, Pinczer małpi, Pinczer miniaturowy, Pinczer średni, Sznaucer miniaturowy, Sznaucer olbrzym, Sznaucer średni

GR III

Łukasz Koźlarek
Bulterier, Bulterier miniaturowy

Andrzej Pławiński:
Yorkshire Terrier

Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska:
American Staffordshire Terrier, Staffordshire Bull Terrier

Kimmo Mustonen:
pozostałe rasy z gr III

GR VII

Aleksandra Zukal:
Seter angielski, Seter irlandzki, Seter irlandzki czerwono-biały, Seter szkocki – Gordon,  

Dainora Sudeikiene:
pozostałe rasy z gr VII

GR VIII

Tomasz Sławik:
Golden Retriever, Cocker spaniel angielski, Cocker spaniel amerykański

Nedim Suta:
Labrador retriever, Springer spaniel angielski, Springer spaniel walijski

Pero Bozhinovski:
pozostałe rasy z gr VIII

Rasy nieuznane

Bogusława Szydłowicz-Polańczyk

CACIB NIEDZIELA  04.09.2022

GR I

Katarzyna Fiszdon:
Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke, Schipperke

Piotr Król:
Polski owczarek nizinny, Polski owczarek podhalański

Sadiq Al Farsani:
Owczarek niemiecki długowłosy, Owczarek niemiecki krótkowłosy, owczarek australijski typ amerykański

Małgorzta Wieremiejczyk-Wierzchowska:
pozostałe rasy z gr I

GR IV

Pero Bozhinovski

GR V

Nedim Suta:
Akita,  Akita amerykańska, Chow-Chow, Samoyed, Shiba

Vytautas Baranauskas:
pozostałe rasy z gr V

GR VI

Piotr Król:
Gończy polski, Ogar polski, Posokowiec bawarski, Posokowiec hanowerski

Kimmo Mustonen:
pozostałe rasy z gr VI

GR IX

Pedro Bispo:
Buldog francuski, Mops

Bogusława Szydłowicz-Polańczyk:
Chihuahua krótkowłosy, Chihuahua długowłosy

Pero Bozhinovski:
Boston Terrier

Vytautas Baranauskas:
Chin japoński, Chiński grzywacz

Dainora Sudeikiene:
pozostałe rasy z gr IX

GR X

Elżbieta Augustyniak:
Whippet, Chart perski Saluki, Chart polski, Chart rosyjski borzoj

Bogusława Szydłowicz-Polańczyk:
pozostałe rasy z gr X

Zgłoszenia / Entries:

Opłaty:

Pierwszy pies – 150 zł
Drugi i kolejne – 130 zł
Młodsze szczenięta , szczenięta , weterany – 70 zł / rasy polskie 35 zł
Interchampiony – 70 zł
Rasy polskie – 75 zł
Para hodowlana, grupa hodowlana – 50 zł
Młody Prezenter – 50 zł

Opłaty w EURO

Pierwszy pies – 50 euro
Drugi i kolejne – 45 euro
Młodsze szczenię , szczenię , weteran – 25 euro / rasy polskie 12 euro
Interchampion – 25 euro
Rasy polskie – 25 euro
Para hodowlana, grupa hodowlana – 15 euro
Młody Prezenter – 20 euro
Parking dla wystawców – 30 zł/ dzień / 10 euro

Stoiska:

Opłata za stoiska handlowe wynosi 100zł netto mb/ dzień. Na Wystawę zostaną wpuszczone tylko stoiska wcześniej opłacone.

Kontakt z sprawie stoisk :
Grzegorz Wolski, e-mai grzegorzwol3@wp.pl

Miejsce wystawy:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
78-100 Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 38
tel.: +48 94 35 51 301

Główny sponsor wystawy: