SKŁAD KOMISJI:

Przewodnicząca OKSP
Izabela Oleś
Wiceprzewodniczący
Dariusz Lorenc
Sekretarz
Anna Lewandowska


Handling:
Aleksandra Zukal
Sylwia Persyk-Waszkiewicz

Psy użytkowe/sportowe:
Dariusz Lorenc
Justyna Dąbrowska
Karolina Kunz
Ewa Kiryk
Anna Lewandowska

Młody prezenter:
Izabela Oleś


Formularz zgłoszenia udziału w egzaminie/zawodach/testachW dniach 20-21-22 sierpnia 2022 odbył się w miejscowości Strzekęcino / Niedalino trening z pozorantem ZKwP ( O/ Nowy Sącz): Markiem Ogorzałkiem. Trening z przygotowania do testów psychicznych, egzaminów IGP, Licencji Hodowlanej Owczarka Niemieckiego w ramach sekcji owczarka niemieckiego.

Na placu stawili się członkowie oddziału: Koszalin, Gdynia, Sopot, Poznań. Do treningu przystąpiły owczarki niemieckie zarówno z linii eksterierowej jak i pracującej. Tak długowłose jak i krótkowłose we wszystkich rodzajach umaszczenia ( czarne, czarno-podpalane, wilczaste). Trenowały również owczarki belgijskie i francuskie, jak i również boksery. Sekcja boksera miała silną obsadę!

Trening zorganizowała Justyna Dabrowska. Brawa dla niej za poświecenie prywatnego czasu i namówienie Marka do przyjazdu. A blisko nie miał…Pogoda dopisała. Upałów nie zanotowano. Trochę pokropiło. Warunki do treningu super! Oczywiście było ognisko i pieczenie kiełbasek w przerwie treningu. I długie rozmowy dotyczące hodowli, psychiki psów, stanu polskiej kynologii…Jednym słowem – wymiana poglądów. Trening udany! Psy zmęczone. Przewodnicy zadowoleni. Pozorant w jednym kawałku.

Zdjęcia: Julia Ogorzałek.

Chcielibyśmy zorganizować cykliczne treningi z udziałem Marka Ogorzałka. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: Justyna ( tel 693 246 466).